Nasze atuty

Total Active Immersion

Jest to opracowana przez nas metoda, której głównym celem jest zaangażowanie osób uczących się do aktywnego uczestniczenia w uczeniu się języka obcego. Nasze metody wymuszają na uczących się używania mówionego języka obcego w jak najprostszy sposób, a zarazem jak najczęściej. Krótko mówiąc, dla Nas liczy się przede wszystkim to, aby „uczestnicy” naszych zajęć mówili jak najwięcej, z użyciem jak największej ilości słów, z użyciem najważniejszych zagadnień gramatycznych. Pomagają Nam w tym nasze metody, które rozwijamy już od ponad 20 lat, a także nasze pomoce naukowe, które są najnowocześniejszymi osiągnięciami z dziedziny nauczania języka obcego w sposób interaktywny, Magic Carpet, tablice interaktywne, tablety, własne materiały (kserowane, drukowane i dołączane do naszych segregatorów). Założeniem naszym jest to, aby „uczestnik” kursu po wyjściu był zmęczony używaniem języka na zajęciach. Dobrze wiemy, że „learning by doing – uczenie się poprzez robienie” przynosi najlepsze efekty.

Tablice interaktywne SAMSUNG FLIP

Zajęcia będą prowadzone w oparciu o wykorzystywanie tzw. Interactive Whiteboards – Interaktywne tablice. Wykorzystujemy oprogramowanie firmy Express Publishing, Mary Glasgow, Helbling Languages, Polonsky, Learning Resources©. Dzięki takiemu sposobowi nauczania i uczenia się, Nasze zajęcia stają się jednym wielkim placem totalnej interaktywności, przez co “uczestnicy” muszą się angażować w zajęcia. Dzięki temu więcej się uczą.

Magic Carpet

Jest to metoda, która wzmacnia inne metody edukacyjne w pracy z dzieckiem przez zastosowanie nowoczesnych technologii w połączeniu z tradycyjnymi metodami nauczania. Wykorzystuje naturalną potrzebę zabawy najmłodszych oraz „prawo efektu” w uczeniu (pozytywne wzmocnienia po wykonaniu ćwiczenia). Metoda zakłada ukierunkowanie uwagi dziecka na treści edukacyjne poprzez stymulowanie zmysłów wzroku, słuchu oraz odpowiedni system pochwał w postaci dźwiękowej (brawa) czy ikonograficznej (uśmiechnięta buźka). Metoda może być wykorzystywana m.in. do pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Proponowane zestawy gier i zabaw zawierają treści zawarte w podstawie programowej kształcenia ogólnego, co jest dodatkowym wzbogaceniem w pracy z dziećmi w różnym wieku szkolnym.

Zobacz film

Materiały edukacyjne

Dlaczego jesteśmy niepowtarzalni? Ponieważ NIE korzystamy z papierowej wersji podręczników, wykorzystujemy nowe technologie w innowacyjny sposób, podnosząc tym samym kompetencje językowe naszych uczniów. Każdy kursant ma dostęp do materiałów 24/h, ponieważ wszystko znajduje się na koncie naszej platformy, która jest dostępna na każdym urządzeniu i na całym świecie.

Jako pasjonaci nauczania wciąż się szkolimy i rozwijamy, nie stoimy w miejscu. Kursy, które wybraliśmy dla naszych uczniów są w pełni interaktywne, a ich kontent opracowany jest przez najlepszych metodyków.

Wybraliśmy kursy PEARSON, ponieważ spełniały nasze oczekiwania i standardy, stworzone zostały przez doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów z wieloletnim stażem nauczycielskim. PEARSON, jako międzynarodowe wydawnictwo, oddane jest skutecznej edukacji. Czerpiąc z ponad 250 lat doświadczenia i tradycji połączonych z nowoczesnymi technologiami PEARSON wspiera procesy kształcenia w ponad 70 krajach i uczestniczy w transformacji systemów edukacji na całym świecie. Kursy powstały z pasji do nauczania, a to okazało się być naszym wspólnym azymutem. Naszą akademię stworzyliśmy z myślą o rozwoju własnym, innych oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom XXI wieku. Każdy kurs dostępny jest online wraz z całą bazą materiałów edukacyjnych takich jak: słownictwo, prezentacje gramatyczne, nagrania, video i wiele innych.

Jesteśmy jedyną w Polsce szkołą z pomysłem, która idzie z duchem czasu.

E-dziennik

LangLion to platforma do kompleksowego zarządzania szkołą językową. Platforma LangLion jest dostępna w dowolnym czasie i miejscu – tak jak normalna strona internetowa – z poziomu przeglądarki internetowej.

Dzięki e-dziennik jesteś ze wszystkim na bieżąco :

  • Monitorowanie ocen, śledzenie średniej procentowej kursantów. Dbanie o podwyższanie poziomu nauki w szkole.
  • Stała kontrola nad planem zajęć, w tym sprawdzanie daty ich zakończenia, odwołanych lekcji czy zastępstw. Przypomnienie przebiegu zajęć, przegląd materiałów dydaktycznych dołączonych do danego tematu.
  • Kontrola nad opłaconymi zajęciami i zaległymi płatnościami, możliwość doliczenia zniżki za kurs.
  • Nadzorowanie nieobecności i spóźnień w widoku kalendarza.
  • Natychmiastowe regulowanie opłat za kursy przy pomocy płatności online.
  • Dodawanie testów, śledzenie wyników, szybki dostęp do wszelkich plików zamieszczanych przez lektora bądź administratora.
  • Budowanie ankiet na temat szkoły, lektorów, satysfakcji z zajęć, cen kursów – wszystkiego, co przyczynia się do poprawy jakości nauczania.

Płatność kartą i PayU

Komfortowe warunki

Naszą intencją było stworzenie „przyjemnych i przyjaznych” warunków do uczenia się.

Kadra

Nasza kadra to przede wszystkim pasjonaci nauczania języków obcych. Stawiamy na kreatywność, otwartość na potrzeby „uczących się” i nowoczesne podejście do technologii.

 

Więcej o nas

Brak umowy

Nie wiążecie się na żaden okres czasu. Wierzymy, że przekonamy Was przede wszystkim jakością naszych zajęć, profesjonalizmem i bardzo miłą atmosferą.