Egzaminy British Council

Jesteśmy autoryzowanym partnerem British Council. Co to oznacza w praktyce? Podnieśliśmy nasze standardy nauczania tak, żeby sprostać międzynarodowym, uznawanym na całym świcie egzaminom z języka angielskiego.

Jako partner British Council, nie tylko przygotowujemy naszych uczniów do egzaminów międzynarodowych, bazując na światowej klasy materiałach edukacyjnych i nowych technologiach, ale tez umożliwiamy im ich zdawanie w naszych placówkach. W praktyce oznacza to, że każdy uczeń będzie miał możliwość zdania egzaminu po skończonym kursie. Na samym początku nauczania każdy dostanie od nas wytyczne, w których znajdzie się wszystko to, co należy opanować, żeby zdać jeden z egzaminów British Council. Jednocześnie każdy nauczyciel zostanie zobowiązany do trzymania się tego samego curriculum. Poziom będzie wysoki, ale efekt tylko jeden – każdy nasz uczeń podniesie swoje językowe kompetencje.

Każdego roku na całym świecie około dwóch milionów osób przystępuje za pośrednictwem British Council do międzynarodowych egzaminów i testów. W ten sposób studenci i profesjonaliści zdobywają kwalifikacje przydatne w trakcie ubiegania się o miejsce na zagranicznych uczelniach i poprawiające ich pozycję na światowym rynku pracy. Otrzymane certyfikaty są dowodem zdobycia odpowiedniej płynności językowej i są honorowane na całym świecie.