invest in you

Nowoczesna akademia
językowa w Lubinie i Polkowicach

Uwielbiamy uczyć w sposób nieskrępowany, odważny, innowacyjny!

invest in you

NOWOŚĆ
Zapisz się na Hiszpański

Uwielbiamy uczyć w sposób nieskrępowany, odważny, innowacyjny!

invest in you

Ucz się on-line
bez wychodzenia z domu

Uwielbiamy uczyć w sposób nieskrępowany, odważny, innowacyjny!

invest in you

Zapisy już trwają
nowy rok szkolny 2021/22

Uwielbiamy uczyć w sposób nieskrępowany, odważny, innowacyjny!

invest in you

Uczymy według międzynarodowych standardów British Council

Uwielbiamy uczyć w sposób nieskrępowany, odważny, innowacyjny!

Dlaczego warto wybrać Dobosz Akademia?

British Council

Jesteśmy autoryzowanym partnerem British Council. Co to oznacza w praktyce? Podnieśliśmy nasze standardy nauczania tak, żeby sprostać międzynarodowym, uznawanym na całym świcie egzaminom z języka angielskiego.

Uczymy z Pearson

Jesteśmy jedyną szkołą językową w Polsce, która pracuje w 100% na materiałach interaktywnych i cyfrowych, które są dostępne na telefonach, tabletach czy komputerach.

Brak umowy

Nie wiążecie się na żaden okres czasu. Wierzymy, że przekonamy Was przede wszystkim jakością naszych zajęć, profesjonalizmem i bardzo miłą atmosferą.

Komfortowe warunki

Naszą intencją było stworzenie „przyjemnych i przyjaznych” warunków do uczenia się.

Total Active Immersion

Jest to opracowana przez nas metoda, której głównym celem jest zaangażowanie osób uczących się do aktywnego uczestniczenia w uczeniu się języków obcych..

E-dziennik

Platforma LangLion jest dostępna w dowolnym czasie i miejscu – tak jak normalna strona internetowa - z poziomu przeglądarki internetowej.

Magic Carpet

Jest to metoda, która wzmacnia inne metody edukacyjne w pracy z dzieckiem przez zastosowanie nowoczesnych technologii w połączeniu z tradycyjnymi metodami nauczania. Zobacz ->

Kadra

Nasza kadra to przede wszystkim pasjonaci nauczania języków obcych. Stawiamy na kreatywność, otwartość na potrzeby „uczących się” i nowoczesne podejście do technologii.

Opinie kursantów

Zobacz wszystkie

Zajęcia prowadzone w profesjonalny sposób, różnorodna tematyka i forma zajęć. Wiedza dotycząca gramatyki przekazywana i tłumaczona w taki sposób, że trudno jej nie zrozumieć. Gorąco polecam.

Gracjana Wąsik

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Pana Grzegorza Dobosza jako profesjonalnego, doświadczonego i kompetentnego lektora. Jego osobiste zaangażowanie, wysoki poziom wiedzy merytorycznej pozwalają na łatwe i szybkie przyswajanie wiedzy :)

Ewelina Zgud

Jest mi niezmiernie miło zarekomendować Pana Grzegorza Dobosza, jako osobę wysoce profesjonalną i z pasją podchodzącą do wykonywanego zawodu. Zajęcia językowe, w których miałam okazję uczestniczyć, w znacznym stopniu wzbogaciły moją wiedzę i umiejętności. Pan Grzegorz, jako Lektor wykazuje kreatywność oraz przygotowanie do zajęć.

Mlak Anna

Nasza oferta

Zapisz się na zajęcia
bez wychodzenia z domu!

Nie wiesz, na jakim poziomie językowym jesteś? Sprawdź się!

Dobosz Akademia

Nasi lektorzy - poznaj nas

Poznaj lektorów Dobosz Akademia i zobacz czego mogą Cię nauczyć.

Nazywam Grzegorz Dobosz. Swoją firmę założyłem w 1998 roku i od tamtej pory prowadzimy kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów i firm. Ofertę rozszerzamy także o inne języki. W swoim zespole posiadam wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, z której jestem dumny. Razem tworzymy zgrany, a przede wszystkim profesjonalny TEAM.

Nasi partnerzy