Nasza kadra

Justyna Kaczmarek - Kierownik ds. Administracyjnych

Stanowisko, które obejmuje w firmie bardzo poważnie traktuje. Dba o wizerunek firmy aby był na wysokim poziomie a współpraca z naszymi kursantami i klientami przebiegała w  jak najlepszej atmosferze z zachowaniem pełnego profesjonalizmu.

Jest osobą, która swoją prace traktuje bardzo poważnie. Wyznacza sobie konkretne cele zawodowe i konsekwentnie je realizuje. Powierzone zadania wykonuje w 100 % dokładnie i profesjonalnie. Nie boi się nowych wyzwań zawodowych i ciężkiej pracy.

Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu „Nowoczesne Zarządzanie Zasobami Ludzkimi „ nabytą wiedzę wdraża do firmy.

Lubi otaczać się ludźmi, którzy dodają jej skrzydeł. Przyjaciół dobiera bardzo rozsądnie. Jest szczęśliwą i wartościową osobą. Jej atutem jest łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi i umiejętności współpracy.

Ma zasadę, którą wprowadza w życie ” Dobra atmosfera w pracy sprzyja wydajności i efektywności pracy.”

Prywatnie od 14 lat szczęśliwa żona i mama dwójki wspaniałych dzieci.

Jej motto życiowe ” Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym”.

Paulina Bochniarz

Nauczyciel, który kocha małe dzieci i uwielbia swoją pracę. Gdyby miała wybór z pewnością wybrałaby ten zawód jeszcze raz. Uważa, że praca z dziećmi uczy patrzenia na świat oczami dziecka i cieszenia się z małych szczegółów, których w natłoku codziennych obowiązków nie zawsze dostrzegamy. Przychodząc do pracy nigdy nie wie co ją spotka danego dnia i to chyba w tym wszystkim uważa za najpiękniejsze. W swojej pracy na pierwszym miejscu stawia na uśmiech dziecka, który jest odzwierciedleniem duszy. Uśmiech dziecka podczas zajęć, które prowadzi jest dla niej informacją zwrotną, że zajęcia się podobają i że dzieci dobrze przyswajają wiedzę. Pozytywne relacje nauczyciela z uczniem są jej zdaniem niezbędne! Aby w sposób efektywny przekazywać wiedzę, najpierw zaczyna od poznania dziecka, tego co lubi robić. Opowiada też o sobie, aby uczeń mógł jej w pełni zaufać i przezwyciężyć wszystkie stresy i lęki, bo negatywne nastawienie nic dobrego nie wnosi w tok nauki. Podczas zajęć stosuje naukę przez gry i zabawy, które dostosowuje do danego wieku dziecka. Dzieci przyswajają wiedzę, jeśli nie robią tego na siłę, a każda lekcja wiąże się z pozytywnymi emocjami. Nawet dorośli, jej zdaniem, najbardziej zapamiętują z życia to, co wzbudzało w nich niemałe emocje. Kładzie nacisk na to, by jej nawet najmłodsi uczniowie układali już krótkie zdania w języku angielskim. W wolnym czasie lubi jazdę na rolkach, taniec i podróże. Jej celem jest przynajmniej raz w roku zwiedzić miejsce na świecie, w którym jeszcze nie była. Jej życiowe motto „Statek w porcie jest bezpieczny, ale nie po to buduje się statki.”

Sandra Kucharczyk

Nauczyciel z krwi i kości. Do pracy podchodzi z pełnym profesjonalizmem, zawsze przygotowana i wymagająca. Jak trzeba, potrafi wyluzować, z luźnej lekcji na pewno jednak później swoich studentów rozliczy. Kreatywna i kontaktowa. Uczy osoby w rożnym wieku i na różnych poziomach, szczególnie jednak odnajduje się w firmach ucząc osoby dorosłe. Język angielski biznesowy nie jest jej obcy. Ma również doświadczenie w tłumaczeniach wszelkiego typu. Wielkie, wielostronicowe pliki potrafi przetłumaczyć w mig. Sprawdza się również jako opiekun kolonijny, przygotowując dzieciom gry i zabawy po angielsku. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, jest zadanie, jest wykonanie. W wolnych chwilach pasjonuje się fotografią mobilną i piłką nożną. Kocha podróże po Dolnym Śląsku i Europie.

Anna Konieczna

Z zamiłowania lektor, nauczyciel języka angielskiego ESL/EFL. Jej pasją od zawsze jest język angielski. Jak sama przyznaje, odkąd usłyszała swojego nauczyciela na pierwszych zajęciach w szkole podstawowej, postanowiła, że w przyszłości będzie tak samo płynnie mówić w tym języku. Uwielbia pracować z dziećmi, gdyż nadal w niej samej tkwi małą dziewczynka. Stara się aby jej zajęcia były kreatywne (podczas zajęć wykorzystuje umiejętności plastyczne, teatralne, muzyczne. )

Ucząc angielskiego pokazuje także swoim uczniom tradycje i kulturę krajów anglojęzycznych. Jest osobą wymagającą zarówno od siebie jak i od innych, punktualną, stawiającą sobie nowe cele i wyzwania, obecnie spełnia swoje marzenia.

Uwielbia uczyć innych jak i siebie o czym świadczy jej życiowe motto: „Never stop learning because live never stops teaching”.  Dzięki temu motto i swojemu uporowi ciągle poszerza swoją wiedzę z zakresu nauczania języka angielskiego. Posiada kwalifikacje TEFL (Teaching English as a Foreign Language), EYFS (Early Years Foudation Stage), Cambridge Assessment English Level B1. Jednakże na tym nie poprzestaje… nadal się kształci. Praca lektora jest dla niej nie tylko zwykłym hobby, lecz także pasją dzięki której mówi, że jest szczęśliwa. Jest przykładem tego, że marzenia się spełniają.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki wspaniałych urwisów.

Tibor Lapin Native Speaker

Nauczyciel urodzony na Słowacji i wychowany w Wielkiej Brytanii od 6 lat, zdecydował się przyjechać do Polski, aby ponownie połączyć się ze słowiańskimi korzeniami i wykorzystać swoją pasję do nauczania języka angielskiego, a także wszystkich aspektów kultury brytyjskiej.

Nauczyciel, który kocha nowe metody nauczania i wyzwania. Koncentruje się na włączaniu znajomości języka angielskiego jako Native Speaker w sposób nowy i ekscytujący na zajęciach. Zawsze indywidualnie podchodzi do każdego z kursantów, dobierając tematykę zajęć od konwersacji, zagadnień sytuacyjnych po angielski biznesowy oraz przygotowanie do egzaminów.

Uważa aby opanować do perfekcyjności język angielski trzeba nim mówić, a połączenie wspólnych tematów, zagadnień i zainteresowań umożliwia najlepszą naukę.

W wolnym czasie uwielbia oglądać stare poniemieckie kino i czytać książki filozoficzne takich autorów jak Camus, Sartre i de Beauvoir.

Aleksandra Sokołowska

Absolwentka filologii angielskiej UAM Poznań, stawiająca pierwsze kroki w zawodzie nauczyciela. Odkąd pamięta język angielski był bliski jej sercu, a z czasem przerodził się w pasję, bez której nie wyobraża sobie życia. Uśmiechnięta i energiczna, łatwo nawiązująca kontakty z ludźmi w każdym wieku. Ma indywidualne podejście do każdego ucznia, stawia na różnorodność w prowadzeniu swoich zajęć, jest cierpliwa i pomocna. Ma doświadczenie w pracy z różnymi osobami, świetnie odnajduje się ucząc zarówno dzieci jak i dorosłych, również w firmach. Zwolenniczka nowoczesnych i kreatywnych metod nauki, potrafi zaciekawić ucznia i sprawić, że zajęcia staną się przyjemnością. Kładzie duży nacisk na naukę mówienia i pisania – uważa, że języka najłatwiej uczy się w praktyce. Nieustannie doskonali swoje umiejętności językowe i wiedzę, ma wielkie zamiłowanie do dziedziny, którą się zajmuje. Czerpie energię z kontaktu z ludźmi, lubi się śmiać i żartować. Miłośniczka psów oraz literatury i kultury amerykańskiej, wolny czas spędza grając w gry komputerowe i czytając książki.

Eva Guillen

Eva jest obywatelką Hiszpanii. Uwielbia uczyć swojego pięknego języka ojczystego. Jej pasją od małego była nauka języków obcych. Ukończyła studia z zakresu języków nowożytnych i ich literatury na uniwersytecie w Granadzie w Hiszpanii. Język angielski nie jest dla niej obcy, interesuje się kulturą i literaturą angielską. Wierzy, że nauka języków obcych nie powinna być nudnym i żmudnym procesem. Zawsze stara się znaleźć kreatywne i innowacyjne sposoby, aby nauka była przyjemnością. Jest także wielką miłośniczką języka i kultury polskiej. Uwielbia czytać, pisać, podróżować oraz poznawać ludzi z całego świata.