O akademii

Dobosz Akademia powstała tak naprawdę w 1998 roku jako Szkoła Języków Obcych Progress w Polkowicach”. Następnie po wielu zmianach i latach nabierania doświadczenia została reaktywowana w obecnej formie. Jest to zupełnie inna, nowoczesna akademia językowa, w której uczymy w sposób nieskrępowany, odważny i innowacyjny. Przede wszystkim jesteśmy wymagający. Wymagamy wiele od siebie, ale także od naszych kursantów. Na efekty nie trzeba długo czekać.

Nasza kadra to pasjonaci nauczania – kreatywni, otwarci i w naturalny sposób zarażający językiem obcym.

Nie korzystamy z książek – mamy tablety, tablice interaktywne, jako jedyni w rejonie posiadamy ” Magic Carpet – Magiczny Dywan” oraz własne materiały dołączane do naszych segregatorów. Wykorzystujemy metodę Total Active Immersion, której celem jest zaangażowanie osób uczących się do aktywnej nauki tak, aby mówili jak najwięcej, z użyciem jak największej ilości słów i z użyciem najważniejszych zagadnień gramatycznych.

Wierzymy, że learning by doing – uczenie się poprzez robienie – przynosi najlepsze rezultaty.

W naszej ofercie znajdują się różnego typu zajęcia, dlatego każdy z łatwością znajdzie formę nauki dostosowaną do swoich potrzeb.

Oferujemy zajęcia dla dzieci i młodzieży, dla dorosłych, maturzystów, lekcje indywidualne, kursy specjalistyczne i zajęcia online.

W akademii panują komfortowe warunki, ponieważ nasze sale zajęć zupełnie nie przypominają tradycyjnych klas. Uczestnicy zajęć mogą czuć się zrelaksowani jak w domu, a dzieci jak w sali zabaw. Takie warunki sprawiają, że nauka staje się przyjemnością, a na efekty nie trzeba długo czekać.